INFORMACIJA DĖL EKOLOGIŠKO MAITINIMO

Nuo 2021 m. kovo 1 d. iki 2021 m. gruodžio 31 d. Šiaulių lopšelyje-darželyje ,,Ąžuoliukas“  vaikai bus maitinami pagal  valgiaraštį, kuriame bus daugiau ekologiškų produktų (50%) bei bus įvairesnis ir patrauklesnis mažiesiems.

2020 metų gruodžio mėnesį Šiaulių lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“ Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie žemės ūkio ministerijos pateikė paraišką paramai gauti ,,Ekologiškų ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintų maisto produktų vartojimo skatinimą ikimokyklinio ugdymo įstaigose“.

Nacionalinė mokėjimo agentūra prie žemės ūkio ministerijos lopšeliui-darželiui nuo 2021 m. kovo 1 d. iki 2021 m. gruodžio 31 d. skyrė paramą, kurią gavus, vietoje įprastinių maisto produktų ir žaliavų, vaikų maitinimui lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“  įsipareigoja įsigyti ne mažiau kaip 50 % ekologiškų ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintų maisto produktų.

Tikime, kad ši iniciatyva padės lopšelio-darželio vaikams suformuoti teigiamą požiūrį į maisto kokybę ir, tikėtina, paskatins ateityje rinktis ne tik sveiką maistą, bet ir sveiką gyvenseną.