ĮGYVENDINAME PROJEKTO „FUTBOLIUKO“ VEIKLAS

Šiaulių lopšelis-darželis  „Ąžuoliukas“ šiais mokslo metais toliau tęsia kelionę su projektu „Futboliukas“, kurį organizuoja Lietuvos masinio futbolo asociacija.  Šio projekto pagrindinis tikslas – populiarinti futbolo žaidimą lauke ir uždarose ikimokyklinio ugdymo įstaigos patalpose bei populiarinti futbolą kaip sporto šaką visuomenėje. Kiekvieną mėnesį projekto organizatoriai pateikia užduotis, kurių metu vaikai lavina greitumą, jėgą, taiklumą. Atliekant užduotis vaikai mokosi klausytis taisyklių, gerbti vienas kitą, padėti ir aktyviai žaisti. Kovo mėnesio viena iš užduočių „Draugų paieška“. Meninio ugdymo (šokio) mokytoja I. Lukavičienė su projekte dalyvaujančiais vaikai diskutavo, o kam reikalingi draugai „Futboliuke“? Išvada buvo tokia, kad  draugai reikalingi tam, kad būtų bendraminčių, su kuriais galėtumėte smagiai leisti laiką ir, žinoma, organizuoti įvairias futbolo veiklas. Šiaulių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ komanda rado draugus – Šiaulių lopšelio-darželio „Salduvė“ komandą, kuri mielai atvyko į svečius ir dalyvavo smagioje veikloje, kurioje laimėjo – DRAUGYSTĖ.

 

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga.
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

Žodinė paieška

Laisvos vietos

Laisvos vietos

2024 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“
Versija neįgaliesiems