GERUMO AKCIJA „PASVEIKINKIM VIENI KITUS“

 Kalėdos – džiaugsminga šventė.  Šių metų Kalėdų laukimas ne toks linksmas, kaip įprastai, tačiau joms artėjant, Gruodžio 9 d. rytą, Juventos progimnazijos 2b klasės mokiniai atvyko į darželio kiemelį, pradžiuginti jaunesniuosius lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ draugus. Šiam susitikimui visi ruošėsi iš anksto. Antrokai ruošėsi susitikimui, gamino atvirukus-siurprizus, kūrė sveikinimus. Pirmiausia  visi vaikučiai susitiko virtualiai per  Zoom platformą. Susitikime buvo labai smagu pamatyti smalsias priešmokyklinukų akytes, kuomet Luknė po sveikinimo dainos ir žodžių parodė kokios staigmenėlės jų laukia. Jaunieji draugai iš „Ąžuoliuko“ taip pat nesėdėjo sudėję rankyčių -pagamino šaunius Kalėdinius atvirukus savo draugams mokinukams. Susitikę darželio kiemelyje, saugiai apsikeitę šilčiausiais pasveikinimais, vaikai džiaugėsi. Juk taip smagu, dalintis gerumu.


2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“