GEROSIOS DARBO PATIRTIES SKLAIDA

Sausio 28 d. vyko Šiaulių miesto Priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinės grupės nuotolinis susitikimas per ZOOM platformą. Šiame susirinkime,  lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“   2  pedagogės dalinosi gerąja  darbo patirtimi ir parengė vaizdinius pranešimus. Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė Kristina Vertelienė pristatė pranešimą tema  „Priešmokyklinio amžiaus vaikų pasiekimų vertinimo/įsivertinimo būdai ir metodai, skatinantys ugdymo proceso sąveiką“, o priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Reda Papreckienė pristatė ,,Interaktyvių įrankių taikymas, ugdymo procesą organizuojant nuotoliniu būdu“. Gerąją darbo patirtį pedagogės pristatė ne mažame klausytojų būryje,  klausėsi apie 40 Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo pedagogų.