,,FUTBOLIUKO“ PROJEKTAS VĖL PAS MUS

Jau antrus metus Šiaulių lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“ dalyvauja projekte ,,Futboliukas“, kurį organizuoja Lietuvos futbolo federacija (LFF).  Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus. Organizuojant žaidimus siekiama skatinti bei stiprinti draugystę ir sportinį bendradarbiavimą tarp projekto organizatorių, dalyvių. Rugsėjo mėn. „Futboliukas“ pakvietė visus dalyvius į futbolo kelionę, kuri tęsis nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio. Kiekvieną kelionės mėnesį mūsų lauks nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidybą, bendravimą. Visa tai leis suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos sritis. Džiugu, kad jau įgyvendintos spalio mėn. pasiūlytas veiklos. Veiklas iniciatyviai vaikams pateikė ir kartu atliko auklėtoja E. Kasparaite ir neformaliojo ugdymo mokytoja I. Lukavičienė.


2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“