„FUTBOLIUKO“ KELIONĖS FINIŠAS

Štai ir baigėsi linksma, fizinį aktyvumą skatinanti „Futboliuko“  kelionę į futbolą. Šį projektą sėkmingai įgyvendino priešmokyklinės ,,Kačiukų“ grupės ir ikimokyklinės ,,Drugelių“ grupės ugdytiniai. Vaikus ,,Futboliuko“ kelionės metu lydėjo auklėtojos Reda Papreckienė, Justina Jankauskienė, o veiklas, pagal pateiktas užduotis, ugdytiniams organizavo neformaliojo ugdymo mokytoja Ilona Lukavičienė. Smagios ,,Futboliuko“ veiklos tęsėsi nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio. Kiekvieną kelionės mėnesį ugdytinių laukė nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima buvo  pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidybą, bendravimą. Visa tai leido suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos sritis. Tikimės, kad projekto tikslą pavyko pasiekti, nes naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ buvo suteikta vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinome futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus. Projekto organizatoriai – Lietuvos futbolo federacija (LFF) kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA).


2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“