eTWINNING PROJEKTO ,,WE WELCOME SPRING TOGETHER“ DALYVIAI

Šiaulių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ikimokyklinio ugdymo ,,Drugeliai“ grupės ugdytiniai kartu su mokytoja metodininke Justina Jankauskiene dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte ,,We welcome spring together“ (,,Pasveikinkime pavasarį kartu“). Projekto įgyvendinimo laikotarpis nuo 2024 m. kovo 1 d.  iki 2024 m. gegužės 31 d. Šio projekto tikslas – stiprinti vaikų meilę gamtai ir jos apsaugai. Projekto partneriai yra iš įvairių šalių: Lietuvos, Turkijos, Rumunijos, Latvijos, Kroatijos. Projekto partneriai organizavo nuotolinius susitikimus, kurių metu buvo aptariama, pasidžiaugiama įgyvendintomis projekto veiklomis, pasiskirstomi tolimesni darbai. Taip pat vyko nuotolinis susitikimas mokytojų kartu su vaikais. Susitikimo metu ugdytiniai pristatė vieną iš projekto užduočių, talismaną. Smagi ir įdomi patirtis mums visiems! Įgyvendinus projektą, sukurta elektroninė knyga, kurią kviečiame pavartyti kartu: https://www.storyjumper.com/book/read/173394091/Bits-Rits-kelion-aplink-pasaul#page/8

 

 

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga.
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

Žodinė paieška

Loading poll ...

label

label

2024 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“
Versija neįgaliesiems