eTWINNING PROJEKTO „CHRISTMAS STEM“ INTERAKTYVI KNYGA

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja J. Jankauskienė, prieš kalėdiniu laikotarpiu inicijavo „Drugelių” grupės  dalyvavimą tarptautiniame eTwinning projekte „Kalėdos su STEM/Christmas STEM”. Projekto veiklos buvo suskirstytos į  į keturias savaites, skiriant dėmesį kiekvienai STEM akronimo raidei. Projekto metu vaikai gilino žinias apie žiemą, Advento ir Kalėdų tradicijas.  Veiklų metu vaikai tyrinėjo, konstravo, eksperimentavo, atliko kūrybines bei praktines užduotis. Be to, ugdėsi problemų sprendimo, kritinio mąstymo, kūrybiškumo, mokėjimo mokytis, hipotezių kėlimo, tyrinėjimo ir kitus įgūdžius bei gebėjimus. Dalyvaudami šiame projekte vaikai džiaugėsi kiekviena veikla bei patyrė daug teigiamų emocijų. Pasibaigus projektui buvo sukurta interaktyvi projekto veiklų knyga:  https://www.storyjumper.com/book/read/95712506/Tarptautinis-eTwinning-projektasChristmas-with-STEM?fbclid=IwAR00pKC7k5Y-GJwFQefxjQeRjIkHLXyowurMQ2sUrkkC6rIr85g6DXKSgyY

 


2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“