EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS ,,ŽILVYČIO DŪDELĖ“

Lopšelio-darželio vaikus aplankė du Albinai: Albinas Bataičius- folklorinis muzikantas ir Albinas Gudukas-iliuzionistas. Liaudies muzikantas Albinas Batavičius vaikus supažindino su liaudies instrumentais: molinukais, švilpynėmis, tarškynėmis, birbyne, ragais, kanklėmis ir bandonija. Vaikai sužinojo, kuo grojo piemenukai ir kaip jie pasigamindavo įvairius instrumentus. Išgirdo kaip skambėjo skerdžiaus ragas, kokiu garsu buvo pranešamos nelaimės. Kai kuriuos instrumentus vaikai galėjo išbandyti, pagroti kartu su muzikantu, tai padarė Augustas, Liepa. Labai visus nustebino tai, kad ponas Albinas groja visais instrumentais, net gražiausią melodiją pagrojo polietileniniu maišeliu! Iliuzionistas Albinas Gudukas rodė netikėčiausius triukus, mokė, kaip juos atlikti. Labai daug juoko, susižavėjimo ir puikios nuotaikos suteikė išmoningai atlikti stebukladario pokštai. Mažoji auditorija ir pūtė, ir švilpė, ir dainavo, ir plojo, ir triukus krėtė. Džiugu, kad šie žmonės perduoda savo patirtį ir žinias jauniausiajai kartai.

DSCF2407 DSCF2478 DSCF2428 DSCF2438DSCF2443 DSCF2451 DSCF2448 DSCF2446 DSCF2425