EDUKACINIS STEAM UŽSIĖMIMAS ,,DANGORAIŽIAI“

Balandžio 14 d. priešmokyklinės „Kačiukų“ grupės ugdytiniai, dalyvavo Šiaulių jaunųjų technikų centro projektų vadovu Roman Šarpanov organizuotoje edukacinėje veikloje ,,Dangoraižiai“. Šio užsiėmimo metu vaikai sužinojo apie aukščiausius pasaulio dangoraižius ir išsiaiškino, kaip jie statomi, diskutavo, ar reikalingi tvirti pamatai.  Radus atsakymus į visus dominančius klausimus, mažieji inžinieriai dangoraižius konstravo porose, pagal fiksuojamą laiką. Iššūkių ir įtampos netrūko, nes dangoraižis, ne šiaip sau paprastas statinys! O dar su draugu ir  susitarti reikėjo kaip statinį pastatyti kuo aukštesnį ir tvirtesnį! Pamatų tvirtumas išbandytas ant dangoraižių „nutupdžius sraigtasparnius – kiaušinius“. Džiugu, kad užsimezgusi socialinė partnerystė suteikia galimybę į ugdymo procesą integruoti STEAM veiklas.