EDUKACINIS PROJEKTAS ,,PRIESKONIAI ANT MŪSŲ STALO“

Lopšelio-darželio virėjos Gražina ir Aldona ne tik gamina vaikams skanius ir sočius patiekalus, bet ir organizuoja edukacines veiklas. Šį kartą virėjos pasiūlė vaikučiams organizuoti edukacinę veiklą-projektą ,,PRIESKONIAI ANT PALANGĖS“. Pirmiausiai grupėse su vaikučiais jos aptarė, kokius prieskonius būtų galima užsiauginti patiems ir kokių sėklyčių reikėtų. Buvo nuspręsta pasodinti pipirmėtes. Tam reikėjo pipirmėtės sėklų, vatos diskelių, dėžučių ir kaip vaikai teigė: šviesos ir vandens. Ne visi vaikai tikėjo, kad iš šių mažų sėklyčių išdygs daigeliai. Vaikai kiekvieną dieną stebėjo, drėkino, kol pagaliau visų džiaugsmui pasirodė maži daigeliai. Daigeliai sparčiai augo ir po keletos dienų vaikai juos jau skanavo. Daugeliui šie daigeliai patiko ir teigė, kad namuose su tėveliais taippat augins. Džiugu, kad įstaigos darbuotojos prisideda prie vaikų skatinimo sveikai maitintis.


2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“