EDUKACINĖ ,,KIŠKUČIŲ“ IŠVYKA BIBLIOTEKĄ

Kovo 19 d. ikimokyklinės ,,Kiškučių“ grupės ugdytiniai lydimi auklėtojos LARISOS ŠARPANOVOS ir auklėtojos padėjėjos EDITOS BANEVIČIENĖS“ lankėsi Šiaulių universiteto bibliotekoje. Ši išvyka yra viena iš numatytų projekto ,,Knyga mano draugas“ veiklų. Bibliotekoje edukacinį užsiėmimą vaikams vedė Šiaulių universiteto bibliotekos darbuotoja AKVILINA DEVEIKYTĖ. Ji vaikus supažindino su bibliotekininko darbu, įvairiomis bibliotekos erdvėmis, ten esančiais įrenginiais, kurie padeda bibliotekininko darbe ir skaitytojams turintiems įvairias negalias. Vaikai išvydo pačią seniausią knygą, sunkiausią ir didžiausią knygas. Daugiausia emocijų suteikė apsilankymas Centų kambaryje, kurio įrengimui panaudota 157 tūks. 130 monetų. Šią išvyką organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui LAIMA POŠKUVIENĖ.

label