EDUKACIJA SU FOLKLORO ANSAMBLIU „MARGULIS“

Lapkričio 28 d. lopšelyje-darželyje lankėsi  Lietuvos tautodailininkų sąjungos Šiaulių skyriaus folkloro ansamblis „Margulis“. Šio nuostabaus ansamblio dalyviai vaikams pravedė edukaciją, kurios metu vaikus supažindino su liaudies instrumentais, liaudies dainomis, žaidimais, mįslėmis. Džiugu buvo stebėti ansamblio dalyvius, kurie nestokoja geros nuotaikos, energijos, nuoširdaus bendravimo su mažaisiais žiūrovais ir edukacijos dalyviais. Ši diena taip pat ypatinga, kadangi pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ ir Lietuvos tautodailininkų sąjungos Šiaulių tautodailės skyriumi. Ši bendradarbiavimo sutartis sudarys galimybes bendrauti, bendradarbiauti ateityje ir organizuoti edukacijas.

 


2020 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“