„DRUGELIŲ“ GRUPĖS UGDYTINIŲ IŠVYKA

Gražų rugsėjo 16 d. rytą ,,Drugelių“ grupę lankantys vaikai, lydimo auklėtojos J. Jankauskienės ir auklėtojos padėjėjos I. Samuilienės išvyko į Šiaulių miesto savivaldybės bibliotekos ,,Šaltinėlio“ filialą. Bibliotekoje ugdytiniai apžiūrėjo lopšelio-darželio kūrybinių darbų parodą „Aš mažasis Šiaulietis“, bei džiaugėsi savo kurtais ir eksponuojamais kūrybiniais  darbais. Bibliotekos darbuotojos supažindino su biblioteka, papasakojo apie knygas. Išnaudodami netradicinę aplinką buvo pasveikintas vienas iš grupės ugdytinių, kuris šią dieną šventė gimtadienį. Aplankę biblioteką visi smagiu žingsneliu žingsniavo prie Geležinės Lapės bei Auksinio berniuko statulos. Ugdytiniams ši išvyka labai patiko. Turiningai ir labai smagiai praleistas laikas vaikams suteikė  gerų emocijų ir nepamirštamų džiugių akimirkų.


2020 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“