DARŽELIO ŠURMULĮ PAKEITĘS „TOLERANCIJOS MIESTAS“

Lapkričio 15-19 dienomis darželyje visi kūrėme tolerancijos miestą, tai yra šių metų tolerancijos dienos, kuri minima lapkričio 16-ąją dieną, simbolis. Grupėse vaikai kartu su auklėtojomis ir socialinėmis pedagogėmis, kurios vykdė edukacinius užsiėmus, stebėjo video medžiagas, aiškinosi žodžio ,,tolerancija“ reikšmę, kūrė miestą ir jo gyventojus, kūrė istorijas, žaidė naratyvinius žaidimus. Į miesto kūrimą buvo įtraukti ir ugdytinių tėveliai, kurie kartu su vaikučiais gamino namelius, kurie papildė tolerancijos miestą grupėse.  Socialinė pedagogė V. Ankudinova iš atliktų veiklų sukūrė virtualią parodą ,,Tolerancijos miestas“.  Visiems linkime būti tolerantiškais, kantriais ir supratingais, nestokojančiais gražių ir malonių žodžių aplinkiniams.

VIRTUALI PARODA ,,TOLERANCIJOS MIESTAS“

IKIMOKYKLINĖS  ,,KAČIUKŲ“ GRUPĖS VAIKŲ IR AUKLĖTOJOS ISTORIJA ,,TRUPUTĮ KITOKIA BEŽDŽIONĖLĖ“.


2021 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“