DALYVAUJAME ETWINNING PROGARMOJE IR ĮGYVENDINAME PROJEKTĄ ,,HAVE FUN WHILE PLAYNG. LEARN WHILE HAVING FUN“

Ikimokyklinio ugdymo ,,Drugelių“ gr. ugdytiniai kartu su mokytoja metodininke Justina Jankauskiene, dalyvauja eTwining programos projekte ,,Have fun while playing, Learn while having fun“. Šis projektas paremtas vaikų žaidimu.  Žaidimas yra vaikų gyvenimo dalis ir labai svarbus jų vystymuisi. Projektu siekiama padaryti vaikų gyvenimą kokybiškesnį ir linksmesnį, vykdydami veiklą, susijusią su žaidimais, kuriuos vaikai žaidė anksčiau ir šiandien (pvz., tradiciniai žaidimai ir pan.). , dėmesio ir koordinacijos žaidimai, klasės ir užklasiniai žaidimai, intelekto žaidimai). Šiuo projektu siekiame, kad mūsų vaikai įgytų patirties socialiniame gyvenime žaidžiant jų raidos srityse bei maksimaliai išnaudoti mokymąsi veikiant, paremtą fizine koordinacija, intelektu, žaidimu, bendradarbiavimu, taisyklių laikymusi, emocijų kontrole, žaidimais, muzika, matematika ir vertybių ugdymu. Taip pat suteiksime jiems galimybę pamatyti ir praktikuoti vaikiškus žaidimus įvairiose kultūrose.