AKCIJOS „DRYŽUOTI ATRADIMAI“ DALYVIAI

Spalio 6 dieną Šiaulių lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ kartu su Šiaulių lopšeliais-darželiais dalyvavo Šiaulių techninės kūrybos organizuotoje akcijoje  „Dryžuoti atradimai: nuo popieriaus perdirbimo iki bičių populiacijos Šiauliuose“, kurios tikslas yra sprendžiant kelias aplinkosaugos problemas prisidėti prie tvaraus vystymosi tikslų. Šio projekto metu skatinamas rūšiavimas, perdirbamas ir tvarus vartojimas bei siekiama prisidėti prie bitučių populiacijos išsaugojimo. Akcijos veiklos apėmė edukacines programas darželių bendruomenėms, kurių metu jos buvo mokomos perdirbimo, kompostavimo principų, bei informuojamos apie bičių naudą ir jų populiacijos nykimo priežastis. Taip pat organizuojami praktiniai užsiėmimai, kurių metu vaikai gamino perdirbto popieriaus sėklų „bombas“. Šios sėklų bombos buvo dalinamos gyventojams, kartu su informacija apie bičių svarbą ir tvarų gyvenimo būdą.

2023 © Šiaulių l-d „Ąžuoliukas“