ETWINING PLATFORMOJE ORGANIZUOJAMAS PROJEKTAS ,,FORMOS RUDENĮ/LET’S FIND FORMS IN AUTUMN

Lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Justina Jankauskienė 2021 m. spalio 18-29 dienomis  organizuoja tarptautinį projektą eTwining platformoje ,,Formos rudenį/Let’s find forms in autumn“.  Projektas skirtas ikimokyklinių ir priešmokyklinių įstaigų vaikams. Šio projekto tikslas: atrasti bei įtvirtinti geometrines formas savo aplinkoje pasitelkiant išmaniąsias technologijas bei STEAM elementus. Projektu siekiama, kad vaikai veiktų ne tik grupių patalpose, bet ir lauke. Svarbu, kad vaikai pastebėtų geometrines formas gamtoje, aplinkoje, gebėtų sieti geometrines formas ir vaisius bei daržoves. Numatomos veiklos: supažindinimas su tema, geometrinių figūrų aptarimas, išmaniųjų technologijų taikymas plėtojant temą, STEAM metodo taikymas plėtojant temą, rudens reiškinių paieška tarp geometrinių figūrų, aptarimas, filmuko ar koliažo darymas. Veiklose numatoma taikyti IKT, STEAM elementus. Iš atliekamų veiklų bus kuriama elektroninė knyga, foto filmas, nuotraukų koliažas. Nuotraukos, iš projekto veiklų, bus talpinimos eTwinning platformoje, bendradarbiavimas vyks twinspace erdvėje. Projekte dalyvauja Lietuvos ir Turkijos pedagogai, taip pat ir mūsų darželio pedagogės Viga Kankalienė, Kristina Vertelienė bei Andželika Dūdienė.