2 % PARAMA LOPŠELIUI- DARŽELIUI ,,ĄŽUOLIUKAS“

2 procentai nuo Jūsų jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) – tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš Jūsų papildomų išlaidų! Jei negalite nuspręsti, kam skirti šią Jūsų sumokėtų mokesčių dalį, už Jus tai nuspręs valdžia. Kviečiame pasinaudoti teise spręsti, kur keliaus Jūsų pinigai, ir kartu prisidėti prie lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ gerovės kūrimo.

Dėkojame Jums, kad 2018 metais 2% GPM pervedėte Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Ąžuoliukas“.

2018 metais gauta 1932,58 eur. Šios lėšos buvo skiriamos vaikų ugdymui ir ugdymuisi sąlygų gerinimui:

• Vienoje grupėje atliktas tualeto ir prausyklos remontas;
  • Įsigyti baldai;
  • Atliktas įstaigos koridoriaus remontas.Jūsų supratimas ir parama nepaprastai svarbūs, kad gerėtų Jūsų vaikų ugdymosi sąlygos. Todėl nuoširdžiai tikime, kad Jūs, Jūsų artimieji ir draugai skirs 2% paramą Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Ąžuoliukas“.

ĮSTAIGOS REKVIZITAI:

Šiaulių lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas‘

Rūdės g. 6, LT-77151, Šiauliai

Įm. k. 190525283

Jei deklaraciją nešite ar siųsite į VMI paštu:

1) Atsispausdinkite FORMĄ  FR05123 (1)      SU ŠIAULIŲ LOPŠELIO-DARŽELIO ,,ĄŽUOLIUKAS“ REKVIZITAIS ir užpildykite:

Pateiktis1

2) Ne vėliau kaip iki 2019 m. gegužės 1 d. pateikite ją apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai patys (užpildytą deklaraciją galite išsiųsti  adresu: Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos Deklaracijų tvarkymo skyrius, Neravų g. 8, Druskininkų m., Druskininkų sav., LT-66257)

Jei pildote deklaraciją internetu:

– Prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos sukurtos https://deklaravimas.vmi.lt/

Informaciją dėl deklaravimo teikia įstaigos direktorius, vyr. buhalterė, grupių auklėtojos.

Nuoširdžiai dėkojame